Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświetlenie bagaznika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Oświetlenie bagaznika

    pawelsz, skoro masz doswietlanie zakretow to tak to dziala ze jak wrzucisz wsteczny to zapalaja sie halogeny przednie, nie wiem czemu ma to sluzyc a jesli chodzi o kierunek to nie zapala sie doswietlanie jak szybciej jedziesz tylko na postoju albo sie "toczysz" tez to tak dziala

  • #2
    Oświetlenie bagaznika

    Witam niedawno nabyłem Octavię 1,9TDI 105KM 2008 przed liftem. Zauważyłem że nie palą mi się lampki oświetlające bagażnik. Można je jakoś włączyć/wyłączyć??

    Komentarz


    • #3
      Proponuje sprawdzić żarówki na początek :wink:
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
      przedstawiam smerfetke

      Komentarz


      • #4
        sebonowy, nowe żarówki i po sprawie

        zakup dwie żarówki W5W

        ]"]Error 404 - Zapodaj.net
        kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

        SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

        Komentarz


        • #5
          jak wymienić żarówki w bagażniku ma ktoś jakąś przydatna instrukcję

          Komentarz


          • #6
            Witam, potrzebny jest wkrętak z zestawu i to wszystko.
            Podważasz plastik i sam wychodzi. Wyłącz bezpiecznik u mnie nr 15 i wymień żaróweczki.
            Pozdrawiam GregorS

            Komentarz


            • #7
              Sprawdziłem żarówki i wydaje się że są ok. Sprawdzę jeszcze jutro bezpiecznik i czy działa gniazdko w bagażniku może tu gdzieś jest jeszcze problem.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez sebonowy
                Sprawdziłem żarówki i wydaje się że są ok.
                nie no super...

                a jak je sprawdziłeś :?:

                włożyłeś w inne gniazdo i świeciły :?:

                bo jak nie to tylko wróżenie z fusów...

                ps.
                u mnie właśnie był identyczny problem z tym oświetleniem
                kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                Komentarz


                • #9
                  Światło w bagażniku pojawia się po otwarciu klapy bagażnika, to znaczy po "ruszeniu" zamka klapy. Włącznik/mikrostyk światła w bagażniku znajduje się w zamku klapy, i to najprawdopodobniej on jest uszkodzony, lub przełamane przewody w przelotce pomiędzy nadwoziem a klapą, dochodzące do zamka.

                  Komentarz


                  • #10
                    albo zgnite piny w kostkach ktore znajduja sie po lewej stronie w boczku (schowku) tak bylo w moim przypadku i tez mi pisali o bzpiecznikach , żarowkach, mikrostyku ale zadnego z nich nie mozesz wykluczyc

                    Komentarz


                    • #11
                      dokładnie

                      musi przejść każdy temat, żeby znaleźć przyczynę
                      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                      Komentarz


                      • #12
                        jeśli chodzi o mikro-styk to czy nie powinno być tak że jeżeli otworzę bagażnik to pojawia mi się ikona na desce informująca o otwartej klapie? co za tym idzie jeżeli walnięty mikro-styk to sygnalizacji nie ma??

                        Komentarz


                        • #13
                          sebonowy, nie, bo w zamku masz dwa mikrostyki jeden od oświetlenia a drugi od sygnalizacji otwarcia klapy.
                          Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                          Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                          Komentarz


                          • #14
                            sebonowy, ja problem uszkodzonego mikrostyku w zamku załatwiłem w TAKI SPOSÓB

                            Nie chciałem wymieniać dobrego zamka dla jednego mikrostyku. Zmostkowałem sterowanie oświetlenia bagażnika z kontrolka otwartej klapy.

                            PS. Czy ktoś wie jak jest różnica między zamkami : 1Z5 827 501D a 1Z5 827 501E. Ten "E" to po prostu nowszy model produkowany za "D" ?.
                            Był: Nissan Almera, 2001 rok
                            VW Passat, 1999 rok
                            BMW 318 iT, 2000 rok
                            Jest: Skoda Octavia, 2009 rok

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X